Sprawdź dostępność


WIECZORY PANIEŃSKIE

Przygotuj się na wieczór pełen wrażeń
Klubowa noc, pełna niespodzianek domówka czy wyjazd za miasto? Niezależnie od tego, jaki macie plan na wieczór panieński, wizyta w naszym The SPA z pewnością odpowiednio przygotuje Was na ten niezapomniany dzień!

Przyszła panna młoda i jej przyjaciółki mogą wybierać z naszej bogatej oferty zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych na bazie kosmetyków Kerstin Florian oraz odprężających masaży, a także cieszyć się chwilą relaksu w komfortowej strefie Wellness z jedynym w Warszawie basenem z nisko zasoloną wodą, kompleksem saun, prysznicami wrażeń oraz fantazyjnym jacuzzi. Nasi doświadczeni terapeuci zaproponują indywidualny program zabiegów, dostosowany nie tylko do okoliczności i potrzeb każdej cery, ale również możliwości czasowych.

Wyjątkowość okazji możemy podkreślić specjalnie skomponowanym menu lub pysznymi przekąskami podawanymi w SPA Lounge, które na pewno trafią w gusta kulinarne wszystkich pań.

Wizyta w The SPA to świetny pomysł na oryginalny wieczór panieński, który doskonale sprawdzi się jako dodatek i inauguracja pełnej wrażeń nocy!Dbamy o Twój komfort!

opiekun działu The SPA

Skontaktuj się z nami

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw


ADRES
Skalnicowa 21
04-797 Warszawa
TELEFON
+48 22 278 00 00
FAX
+48 22 278 00 01
 

NAPISZ DO NAS


NEWSLETTER

 

Partnerzy